جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

کنسرت رضا صادقی برگزار می‌شود

photo 2015 11 12 11 33 23 کنسرت رضا صادقی برگزار می‌شود

اخبار موسیقی کنسرت پائیزه آقای مشکی پوش در آخرین روزهای پائیز امسال روی صحنه می‌رود.

کنسرت رضا صادقی برگزار می‌شود

  رضا صادقی در تاریخ ۲۷آذر ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه خواهد رفت. این کنسرت که همتموسسه «آوای هنر» برگزار می شود، در دوسانس اجرا خواهد شد که پیش بینی تمدید این برنامه نیز در صورت استقبال، انجام شده است.

رهبری ارکستر صادقی در این کنسرت ر ا «پویا نیک پور» بر عهده دارد و نوازنده‌هایی چون عمید بنکدار: گیتار باس، آرش مقدم: درامز، فاضل پیش: گیتار نایلون، امیر شهابی: کیبورد، مرتضی کریمی : عود، سعید صارمی: پرکاشن و… در این کنسرت صادقی را همراهی خواهند نمود. رضا صادقی تا کنون آلبوم‌هایی چون پیرهن مشکی، وایسادنیا، دیگه مشکی نمی پوشم، همین، فقط گوش کن و … را در بازار موسیقی کشورمنتشر کرده است و اوایل امسال نیز با آلبوم «فقط گوش کن» توانست کنسرت های زیادی را در تهران و شهرستان روی صحنه ببرد.

گفته می‌شود این خواننده در تلاش است آثار قدیمی تر خود را نیز در کنسرت ۲۷ آذرماه در تهران اجرا کند و در صورت محقق شدن این اتفاق، در اخبار های بعدی این کنسرت، این موضوع به صورت مفصل اطلاع رسانی خواهد شد.

بلیت فروشی این کنسرت به زودی از طریق سامانه ۸۴۲۰۰ آغاز خواهد شد تا دوستداران رضا صادقی بار دیگر دیداری با خواننده قدیمی و محبوب‌شان داشته باشند.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: