جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

آلبوم نریمان مجوز گرفت

آلبوم نریمان مجوز گرفت

اخبار موسیقی خواننده پرطرفدار اواسط دهه هشتاد، پس از چند سال ممنوع الکاری، بار دیگر با اخذ همه مجوزهای لازم، آلبومش را در بازار موسیقی کشور منتشر می‌کند.

آلبوم نریمان مجوز گرفت

نریمان که در سالهای میانی دهه هشتاد توانسته بود با آثارش در فضای موسیقی پاپ خبرساز شود و طرفداران زیادی را به سمت آثارش بکشد، پس از سالها ممنوع الکاری ، سرانجام توانست تمام مجوزهای انتشار آلبوم جدیدش را در کشور اخذ کند و آلبوم جدید این خواننده در اواخر آذرماه در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد شد.

نریمان پیش ازاین آلبوم «تابستان ۸۶» را به صورت رسمی در بازار موسیقی کشور منتشر کرده بود که پس از انتشار آن آلبوم به دلیل ممنوع الکارى، چند سالی نتوانست به صورت رسمی در بازار موسیقی کشور فعالیت داشته باشد.

از این خواننده قطعاتی چون: نازنین ناز نکن، تک و تنها، وانمود، باور و… در فضای مجازی مورد استقبال دوستداران موسیقی قرار گرفته بود.

نریمان پیش از این درباره آغازدور جدید فعالیت هایش در فضای رسمی موسیقی کشور به «موسیقی ما» گفته بود: « «خوشبختانه دوستان مسئول نهایت همکاری را با من انجام دادند و من هم نهایت سعی‌ام را خواهم کرد که جواب اعتمادشان را به درستی بدهم و از این پس در چهارچوب قوانین کشورم فعالیت های خود را پیش ببرم.»

آلبوم جدید این خواننده به شیوه‌ای جدید تولید و ارائه شده است و به زودی اطلاعات تکمیلی و مفصل درباره این آلبوم در سایت «پاپ موزیک» منتشر خواهد شد.

همچنین «نریمان» قصد دارد تا پایان امسال کنسرت‌های رسمی خود را نیز در کشور آغاز کند تا پس از سالها بتواند از نزدیک با دوستدارانش دیدار نماید.

این خواننده در آستانه انتشار آلبوم جدیدش ریمکس قطعه «وانمود» را با موسیقی «انوشیروان تقوی» برای انتشار در اختیار سایت «موسیقی ما» قرار داده است که در ادامه می‌توانید آنرا در تماشاخانه سایت «پاپ موریک» بشنوید و دانلود کنید.

گفتنی‌ست اطلاعات و جزئیات آلبوم جدید این خواننده در روزهای آینده به همراه تیزر و پوستر این اثر به صورت اختصاصی در «پاپ موریک» منتشر خواهد شد.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: