جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

حمید صفت خدا را شکر مى کنم که در ایرانم و در کنار هموطنانم کار میکنم

حمید صفت خدا را شکر مى کنم که در ایرانم و در کنار هموطنانم کار میکنم

اخبار موسیقی خواننده قطعه «چمران» پس از مورد توجه قرار گرفتن قطعه دو صدائه اش با «امیر عباس گلاب»، که «بخشش» نام داشت، قطعه جدید خود را برای انتشار در اختیار سایت «پاپ موزیک» قرار داد.

حمید صفت خدا را شکر مى کنم که در ایرانم و در کنار هموطنانم کار میکنم

حمید صفت که با آثار قبلی اش توانسته مخاطبان و طرفداران زیادی را به سمت آثارش جذب کند، جدیدترین اثرش را به نام «فیک» برای انتشار در اختیار سایت «موسیقی ما» قرار داد و به نظر می رسد با توجه به محبوبیت بالای این خواننده در فضای مجازی، این چهره به زودی بتواند در فضای رسمی کشور نیز فعالیت نماید.

حمید صفت درباره اثر جدیدش «فیک» در گفتگو با خبرنگار سایت «موسیقی ما» گفت: « قطعه «فیک» که امشب پخش شد به معناى چیزى که اورجینال نیست . اما در واقع معنى اصلى این کلمه “فیک ” در پاپ موزیک، بحث نگرش فیک و افکار فیک را دنبال میکند. چیزى که شاید احساس کردم چه از لحاظ مسائل اجتماعى، چه از لحاظ مسائل اعتقادى، چه از سوی اجناس و کسب و کار و چه از لحاظ مسائل زناشویى و غیره، درگیرش باشیم. درگیر به «فیک رفتارى» شده ایم …که در اصل یک مقدار تناقض دارد. بین چیزى که در ذهنمان هست و چیزى که هستیم و چیزى که ارائه مى دهیم. یک درصد بخش عظیمى از این را جامعه از ما مى خواهد و اینطور می طلبد… من سعى کردم در این قطعه حال حاضر و موقعیت کنونی را نشان بدهم و خوشبختابه باعث افتخارم این بود که تنظیم این کار را «محمد ناهیدى» انجام داد که با تنظیم زیبایش توانسته آن احساس وهمى که فیک بودن انسانهای این دوره درگیرش هستند، را به موسیقى به من بدهد.»

حمید صفت در انتهای صحبت هایش نیز گفت: «در آخر اینکه خد را شکر مى کنم و عذر خواهى مى کنم بابت این همه وقتى که کار ندادم و نشد …خدا را شکر مى کنم که در ایرانم و در کنار هموطنانم کار میکنم و امیدوارم که بتوانم با قطعه “فیک” تاثیر مثبتى را روی این پدیده اجتماعی بگذارم.»

در ادامه می توانید قطعه «فیک» با ترانه و موسیقی «حمید صفت» و تنظیم «محمد ناهیدی» را از تماشاخانه سایت «پاپ موزیک» گوش و دانلود کنید.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!
برچسب ها:

ارسال دیدگاه: