جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

مجوز کنسرت‌های حمید عسکری و فریدون آسرایی و گروه چارتار صادر شد

مجوز کنسرت‌های حمید عسکری و فریدون آسرایی و گروه چارتار صادر شد

اخبار موسیقیمجور سه کنسرت دیگر پاپ در تهران صادر شد.

مجوز کنسرت‌های حمید عسکری و فریدون آسرایی و گروه چارتار صادر شد

 

در حالی که برخی تهیه کننده‌های موسیقی همچنان از عدم صدور مجوز برگزاری کنسرت‌های پاپ برخی خواننده‌ها سخن می گویند، در روزهای گذشته مجوز سه کنسرت حمید عسکری و فریدون آسرایی و گروه چارتار در تهران صادر شد و این خواننده ها بار دیگر در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی و تالار وحدت به دیدار دوستدارانش می روند.

بر اساس این برنامه، حمید عسکری در تاریخ ۷ بهمن ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی کنسرت پائیزه خود را روی صحنه خواهد برد. این خواننده آلبوم‌های «کما»، «خوشبختی» و … را تاکنون در بازار موسیقی کشور منتشر کرده است.

فریدون آسرایی نیز در تاریخ ۹ بهمن ماه و دو روز پس از کنسرت حمید عسکری، در همین سالن یعنی سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه خواهد رفت و با اجرای قطعات آخرین آلبومش «عشق یعنی» با دوستدارانش دیداری تازه خواهد کرد.

گروه چارتار نیز در حالی در تاریخ ۲۳ آذر در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت که در روزهای گذشته خبر برگزاری این کنسرت در تالار وحدت با حاشیه هایی در رسانه ها و خبرگزاری ها رو به رو شده است.

در روزهای گذشته در گزارشی مفصل، برنامه کنسرت‌های موسیقی را که پس از ایام محرم و صفر در تهران برگزار خواهد شد را منتشر کرده بود. چهره ها و خواننده هایی چون فرزاد فرزین، سینا حجازی، گروه سون، مجید خراطها و… از چهره‌هایی هستند که هنوز مجوز برگزاری کنسرت هایشان هنوز صادر نشده است.

در این بین «محمد علیزاده» نیز بنا به اعلام موسسه «ایران گام» قرار است به زودی در تهران روی صحنه برود. این اطلاع رسانی در حالی با ذکر ریز اطلاعات بلیت فروشی این کنسرت اتفاق افتاده بود که مطابق تصویر زیر در برابر تاریخ برگزاری این کنسرت در پوستر منتشر شده، فقط دو علامت سوال گذاشته شده است.

 

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: