جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

محسن چاوشی برای تماشای هر قسمت جدید از سریال ایرانی لحظه‌شماری می‌کنم

محسن چاوشی برای تماشای هر قسمت جدید از سریال ایرانی لحظه‌شماری می‌کنم

اخبار موسیقی خواننده قطعه این روزها پرطرفدار «کجایی»، باانتشار متنی از عوامل و دست اندرکاران سریال «شهرزاد» تقدیر کرد.

محسن چاوشی برای تماشای هر قسمت جدید از سریال ایرانی لحظه‌شماری می‌کنم

محسن چاوشی پس ازانتشار قطعه «کجایی» که برای تیتراژ سریال «شهرزاد» با همراهی و همخوانی «سینا سرلک» منتشر کرد ومورداستقبال دوستداران موسیقی قرار گرفت، با انتشار متنی از عوامل سازنده این سریال تقدیر کرد.

چاوشی در این متن نوشته: «حالا بعد از تماشای شش قسمت از «شهرزاد» میشود سر را بالا گرفت و مفتخر بود به بودن در کنار دوستان هنرمند. اولین بار است که برای تماشای هر قسمت جدید از یک سریال ایرانی لحظه شماری می‌کنم. دست مریزاد و درود به تک تک عوامل سازنده، پشت و جلوی دوربین، با احترام به تلاش و پایمردی دوست دیرین و یار غار، محمد امامی عزیز، که باعث و بانی این ضیافت است.»

چاوشی برای این سریال قطعات «همخواب»، به رسم یادگار» و «کجایی» را خوانده و منتشر کرده است. داستان این سریال از کودتای ۲۸ مرداد به بعد اتفاق می‌افتد و طبق اعلام عوامل سریال، داستان شهرزاد بیشتر مضمونی رمانتیک دارد و می‌ توان آن را ملو درامی عشقی – جنایی تعریف کرد.

سریال «شهرزاد» به کارگردانی حسن فتحی و تهیه کنندگی سید محمد امامی و سرمایه گذاری سید محمد هادی رضوی و سید محمد امامی، با نقش‌آفرینی چهره‌هایی چون ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، علی نصیریان، مصطفی زمانی، ابوالفضل پورعرب و… و کارگردانی «حسن فتحی» یکی از سریال های پرطرفدار شبکه خانگی است.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: