جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

Sorry. No data so far.

Sorry. No data so far.

بزرگترین نمایشگاه آلات موسیقی در چین

بزرگترین نمایشگاه آلات موسیقی در چین

  پاپ موزیک –  چین که از سال ۲۰۰۰ با راه اندازی بزرگترین نمایشگاه هنرموسیقی در آسیا گام تازه‌ای در حوزه توریسم هنر برداشته بود، این بارمیزبان مشهورترین نمایشگاه سازهای موسیقی جهان در شانگهای می‌شود.
به گزارش wtocاین نمایشگاه که با سازماندهی شعبه ای از شرکت INTEX از ۸تا ۱۱ اکتبر ۲۰۱۴ در شانگهای برگزار می‌شود، مشهورترین نمایشگاه سازهای موسیقی جهان است. در این نمایشگاه که معتبرترین کمپانی‌های بین‌المللی در حوزه تجارت و صنعت ابزار آلات موسیقی همانند باخ،بلوثنر، بافه دآداریو،فندر، فازیولی ، لودیگ مارشال ،اورنج ،رولند،سلمر، سامیک ، شیمل، استین وی، تاما،یاماها و تیلور و بسیاری شرکت‌های دیگر است، بهترین راه برای تامین بهترین فرصت‌های کسب و کار در چین و بازارهای آسیایی تلقی می‌شود.

بزرگترین نمایشگاه آلات موسیقی در چین

دراین میان شرکت‌های چینی نیز که در نمایشگاه موسیقی چین ۲۰۱۴ شرکت داشته اند با قیمت‌های رقابتی درکنار شرکت‌های یاد شده حضور دارند.
امسال سالن ویژه‌ای تنها برای سازهای بادی و ابزارهای برنجی به تناسب افزایش تقاضا در بازار سازهای موسیقی ایجاد شده است. این سالن درکنار ۱۱ غرفه بین‌المللی از کشورهای بلژیک، چک، فنلاند، فرانسه، آلمان، ژاپن ، هلند، اسپانیا، تایوان و بریتانیا برای کسب رشد بیشتر اقتصادی با هم به رقابت می‌پردازند.
موسیقی چین پیشتر نیز برنده جایزه بهترین همایش و نمایشگاه “فورچون” شده‌اند که توسط مجله “فورچون” به عنوان یکی از مجلات برتر و پیشرو تجاری چین فعالیت گسترده جهانی دارد.این امر نشانگر آن است که برگزاری این نمایشگاه تا چه حد در توسعه فرهنگ و آموزش و پرورش چین اهمیت دارد. امسال همچنین انواع کرس‌های دانشگاهی و همایش‌های جهانی در حوزه موسیقی سنتی چین و برنامه‌های آموزشی موسیقی ملی چین درحد کلاس‎های پیشرفته نیز درکنار این نمایشگاه برگزار می‌شود.
این نمایشگاه نوعی نمایشگاه کامل درزمینه آموزش موسیقی وسبکی نو در حوزه نمایشگاهی است که امسال در شانگهای برگزار شده و درآن سازمان‌های آموزشی بسیاری نیز مدل‎ها و سبک‌های آموزشی و نیز تولیدات جدید خود را در حوزه ایده‌های نوین آموزش موسیقی عرضه می‌کنند. درعین حال کلاس‌های آزاد و رایگان آزمایشی نیز برای بازدید کنندگان در حوزه‌های عمومی و تجاری برگزار می‌شود.
نمایشگاهی نیز با عنوان دنیای “موسیقی هوشمند” از دیگر الحاقات این نمایشگاه است که شرکت‌های فعال در حوزه هنرو موسیقی هوشمند را بخود جذب کرده است. این بخش درواقع نشانگرتصویری ازآینده صنعت وهنر موسیقی است. سرزمین موسیقی کودکان نیز بخش ویژه‌ای برای کودکان است تاآنان نیزبه فراخور حال، بهره خود را از دنیای موسیقی ببرند. آنان می‌توانند انواع ابزارهای موسیقی را بنوازند و نواختن هریک را از نزدیک تجربه کنند این نیز راهی برای ایجاد اشتیاق و نیز تجربه راه‌های بهتر ونوین آموزش موسیقی با استفاده از روش‌های حرفه‌ای و نوآورانه است.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: