جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

اشارات نظر میلاد درخشانی رونمایی شد

اشارات نظر میلاد درخشانی رونمایی شد

پاپ موزیک –  برنامهٔ رونمایی از آلبوم اشارات نطر میلاد درخشانی در فروشگاه فرهنگ دیجیتال اصفهان میان تعدادی از علاقه مندان موسیقی برگزار شد.  میلاد درخشانی در این مراسم و با اشاره به اینکه در اصفهان متولد شده است گفت: «مدت زیادی بود به اصفهان سر نزده بودم و از اینکه در اصفهان هستم واقعا خوشحالم و شاید خیلی از شما‌ها بدانید زادگاه من اصفهان هست و هم کنسرت و هم مراسم رونمایی برای من در اصفهان حس و حال دیگری دارد.»

اشارات نظر میلاد درخشانی رونمایی شد

وی اضافه کرد: «ساز تخصصی من تار است و نواختن تار را در همین اصفهان شروع کردم و سه آلبوم با ساز تار دارم و می‌دانید که اصفهان است و تارش. ولی من اینگونه نیستم که اگر تار ساز تخصصی من است فقط در همان سبک کار کنم. به نظرم هر چه توانایی هنرمند بالاتر می رود می‌تواند مسیرهای مختلفی را امتحان کند و به محیط‌های بزگتری وارد شود. من عاشق سبک‌های دیگری هم هستم و آن‌ها را امتحان کردم، متال راک جز، و اگر در سبکی وارد شوم حتما قبل از آن در موردش کار و تحقیق و مطالعه می کنم.»
وی همچنین در مورد خواننده شدنش نیز افزود: « این البوم از سال ۸۳ کلید خورد و کم کم به اینجا رسید و اینگونه نبود که یک روزه تصمیم بگیرم خواننده بشوم»
میلاد درخشانی در پایان در مورد برنامه کنسرت‌هایش گفت: «بعد از ماه های محرم و صفر برنامهٔ کنسرت‌ها از تهران شروع می‌شود که این کنسرت ها هم با کلام  و هم بی‌کلام است.»

“مهرداد سجاد”

برای دانلود آلبوم میلاد درخشانی با نام اشارات نظر کلیک کنید.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: