جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

عمل جراحی دست سیامک آقایی با موفقیت انجام شد

عمل جراحی دست سیامک آقایی با موفقیت انجام شد

اخبار موسیقی  «سیامک آقایی» – آهنگساز و نوازندهٔ سنتور – که بر اثر جراحت دست، روز گذشته مورد عمل جراحی قرار گرفته بود، امروز از بیمارستان مرخص خواهد شد.

عمل جراحی دست سیامک آقایی با موفقیت انجام شد

دست راست این نوازنده و آهنگساز، سه شنبه شب بر اثر یک جراحت عمیق، دچار بریدگی شده و بخش‌هایی از بافت‌های کف دست آسیب دید و در همین راستا روز گذشته جراحی شد، حالا اما یکی از نزدیکانِ او می‌گوید: ‌ «خوشبختانه عمل جراحی بسیار موفقیت آمیز بود و پزشک معالج ایشان گفتند در یکی – دو ماه آینده، عصب‌های دست ترمیم شده و حرکت به دست برمی‌گردد.»

بر اثر همین اتفاق، کنسرت او در قزوین که قرار بود روز ۱۶ مهر ماه در دو سانس در آمفی تئا‌تر کتابخانهٔ امام خمینی برگزار شود نیز لغو و به تاریخ دیگری موکول شد. این برنامه در راستای تور «باز عشق» و همراهی او با «کامران منتظری» – نوازندهٔ تنبک- بود. آخرین بار او در اصفهان روی صحنه رفت. تور کنسرت‌های باز عشق سیامک آقایی و کامران منتظری پس از شهرهای تبریز، سمنان، همدان، رشت، خرم آباد، بندرعباس، مشهد و تهران قرار بود در شهرستان‌های دیگر نیز ادامه پیدا کند.

«آقایی» پیش از این دربارهٔ علت نام‌گذاری این کنسرت به «پاپ موزیک» گفته بود: «عنوان «باز عشق» برگرفته از یکی از شاه‌بیت‌های حضرت مولاناست: «باز فرو ریخت عشق از در و دیوار من» که اشاره‌ای است مستقیم به چرایی این اجرا. هدف غایی ما از اجرای این کنسرت‌ها در شهرستان‌ها (که با شهرهای تبریز و همدان آغاز خواهد شد) تأکید بر نقش «صور عشق» به عنوان انگیزه و نیروی محرکهٔ آغازین این حرکت در شرایط نابسامان کنونی است. «ای عشق همه بهانه از توست/ من خامشم این ترانه از توست»

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!
برچسب ها:

ارسال دیدگاه: